Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jane Deng Ms. Jane Deng
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

Жешка Производи

Информации за компанијата

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

 • Бизнис тип:

  Manufacturer

 • Главни производи:

  Адаптер за наизменична струја , Напојување на напојување од класа 2 UL , Адаптер за напојување , LED драјвер , LED затемнувачки драјвер , Полнач на батерии

 • Процент на извоз:

  91% - 100%

 • Основана е година:

  2008

Ново Производи

Испрати Испраќам барање

Тел:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Мобилен телефон:

Е-пошта:power07@szzhpower.com

Адреса:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање